• Aktuality

Nové C-rameno na operačních sálech
Celá aktualita
Město Nymburk vyhlásilo výběrové řízení na funkci jednatele Nemocnice Nymburk
Již při nástupu nynějšího jednatele naší nemocnice Dr. Ing. Ivana Olivy do funkce v březnu letošního roku bylo oznámeno, že Rada města Nymburk vypíše na pozici jednatele výběrové řízení. Ten okamžik nadešel, text vyhlášení si můžete stáhnout zde: Výběrové řízení.
Celá aktualita
Strategie Nemocnice Nymburk schválena
Celá aktualita
Hudební festival Let It Roll
Celá aktualita
Máme nový web
Pokrok nelze zastavit, a tak čas od času musí projít proměnnou i webové stránky. U našeho nemocničního webu se to stalo právě dnes – po několika měsících plánování a příprav byla spuštěna nová podoba našich stránek, která je přehlednější, modernější a lépe zabezpečená.
Celá aktualita
Informace o víkendovém ošetření pořezaného pacienta
Na základě několika dotazů ze strany veřejnosti sdělujeme, že Nemocnice Nymburk v noci ze soboty 8.6.2019 na neděli 9.6.2019 ošetřila na ambulanci chirurgického oddělení pacienta (ročník 1998) s několika drobnými řeznými ranami, které si podle svých slov způsobil nárazem do skla.
Celá aktualita
Tři monitory dechu pro naše novorozence
V pondělí 27. května převzalo novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk tři přístroje BABYSENSE určené k monitorování dechových pohybů dětí. Přístroje v celkové hodnotě 5,853 Kč zakoupila Nadace Křižovatka ze sbírky dobrovolných hasičů obce Bříství.
Celá aktualita
Nemocnice zvyšuje vzdělání svých zaměstnanců
Máme čtyři nové sanitářky! V nemocnici se v pondělí poprvé zkoušelo v kvalifikačním kurzu Sanitář a Michaela Petrtýlová, Blanka Bičišťová, Dana Šafrová a Petra Fonková Zábranská (na snímku zprava) úspěšně složily teoretickou i praktickou zkoušku a zvýšily si tak svou kvalifikaci pro práci ve zdravotnictví.
Celá aktualita
Starší aktuality