Krásný dárek, který potěší nejen miminka

baby_clothes

I když by měl být ředitel nezaujatý a nestranný, z pozice matky a za pár dní i babičky se musím přiznat, že mým nejmilejším oddělením, kam se čas od času zajdu pokochat, je právě naše porodnice. Vidět spokojené maminky, které se dojatě rozplývají nad postýlkami svých miminek, hrdé tatínky, kteří jim nosí dárečky a těší se, až si maminky s dětmi odvezou domů, je úžasným relaxem v každodenním manažerském stresu. Jsem proto ráda, když se najde někdo, kdo naši malou porodnici vnímá stejně jako já a podpoří ji, ať už darem pro miminka, nebo milým poděkováním personálu.

V nedávné době se takovým andělem nymburské porodnice stala paní Zinková, která pro miminka přinesla krásné oblečení. Za to jí a všem ostatním, kteří přispěli či přispívají naší porodnici, umí a chtějí poděkovat našemu personálu, patří obrovský dík. Věřím, že i tento skutek je důkazem, že se maminkám u nás v porodnici líbí a cítí se u nás jako doma. A o to nám všem v nemocnici jde.

JUDr. Alice Opočenská, ředitelka Nemocnice Nymburk