Nové odběrové místo v Nymburce
Nemocnice Nymburk od 8. 10. 2020 otevírá odběrové místo pro COVID- 19.
Nemocnice Nymburk zaznamenala první pacienty s COVID-19
V pátek 3. 4. 2020 ve večerních hodinách Nemocnice Nymburk zaznamenala první pozitivně testované případy na COVID-19. Jednalo se celkem o čtyři pacienty, z nichž u dvou byl již od počátku na základě klinických příznaků praktikován bariérový režim. Po potvrzení nálezu byli převezeni na specializované infekční oddělení Nemocnice Na Bulovce a ÚVN Střešovice.
Tisková zpráva Nemocnice Nymburk k aktuálnímu stavu ohledně COVID-19
Ivan Oliva se nezúčastní výběrového řízení na jednatele Nemocnice Nymburk
Nové C-rameno na operačních sálech
Strategie Nemocnice Nymburk schválena
Máme nový web
Pokrok nelze zastavit, a tak čas od času musí projít proměnnou i webové stránky. U našeho nemocničního webu se to stalo právě dnes – po několika měsících plánování a příprav byla spuštěna nová podoba našich stránek, která je přehlednější, modernější a lépe zabezpečená.
Celá zpráva
Tři monitory dechu pro naše novorozence
V pondělí 27. května převzalo novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk tři přístroje BABYSENSE určené k monitorování dechových pohybů dětí. Přístroje v celkové hodnotě 5,853 Kč zakoupila Nadace Křižovatka ze sbírky dobrovolných hasičů obce Bříství.
Starší zprávy