Nemocnice Nymburk zaznamenala první pacienty s COVID-19
V pátek 3. 4. 2020 ve večerních hodinách Nemocnice Nymburk zaznamenala první pozitivně testované případy na COVID-19. Jednalo se celkem o čtyři pacienty, z nichž u dvou byl již od počátku na základě klinických příznaků praktikován bariérový režim. Po potvrzení nálezu byli převezeni na specializované infekční oddělení Nemocnice Na Bulovce a ÚVN Střešovice.
Tisková zpráva Nemocnice Nymburk k aktuálnímu stavu ohledně COVID-19
Ivan Oliva se nezúčastní výběrového řízení na jednatele Nemocnice Nymburk
Nové C-rameno na operačních sálech
Strategie Nemocnice Nymburk schválena
Máme nový web
Pokrok nelze zastavit, a tak čas od času musí projít proměnnou i webové stránky. U našeho nemocničního webu se to stalo právě dnes – po několika měsících plánování a příprav byla spuštěna nová podoba našich stránek, která je přehlednější, modernější a lépe zabezpečená.
Celá zpráva
Tři monitory dechu pro naše novorozence
V pondělí 27. května převzalo novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk tři přístroje BABYSENSE určené k monitorování dechových pohybů dětí. Přístroje v celkové hodnotě 5,853 Kč zakoupila Nadace Křižovatka ze sbírky dobrovolných hasičů obce Bříství.
Celá zpráva
Nemocnice zvyšuje vzdělání svých zaměstnanců
Máme čtyři nové sanitářky! V nemocnici se v pondělí poprvé zkoušelo v kvalifikačním kurzu Sanitář a Michaela Petrtýlová, Blanka Bičišťová, Dana Šafrová a Petra Fonková Zábranská (na snímku zprava) úspěšně složily teoretickou i praktickou zkoušku a zvýšily si tak svou kvalifikaci pro práci ve zdravotnictví.
Starší zprávy