Ivan Oliva se nezúčastní výběrového řízení na jednatele Nemocnice Nymburk
Nové C-rameno na operačních sálech
Strategie Nemocnice Nymburk schválena
Máme nový web
Pokrok nelze zastavit, a tak čas od času musí projít proměnnou i webové stránky. U našeho nemocničního webu se to stalo právě dnes – po několika měsících plánování a příprav byla spuštěna nová podoba našich stránek, která je přehlednější, modernější a lépe zabezpečená.
Celá zpráva
Tři monitory dechu pro naše novorozence
V pondělí 27. května převzalo novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk tři přístroje BABYSENSE určené k monitorování dechových pohybů dětí. Přístroje v celkové hodnotě 5,853 Kč zakoupila Nadace Křižovatka ze sbírky dobrovolných hasičů obce Bříství.
Celá zpráva
Nemocnice zvyšuje vzdělání svých zaměstnanců
Máme čtyři nové sanitářky! V nemocnici se v pondělí poprvé zkoušelo v kvalifikačním kurzu Sanitář a Michaela Petrtýlová, Blanka Bičišťová, Dana Šafrová a Petra Fonková Zábranská (na snímku zprava) úspěšně složily teoretickou i praktickou zkoušku a zvýšily si tak svou kvalifikaci pro práci ve zdravotnictví.
Celá zpráva
Kapka naděje věnovala nymburské porodnici výhřevné lůžko
Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Nymburk dnes od Nadačního fondu Kapka naděje převzalo výhřevné lůžko v hodnotě 182 910 Kč.
Celá zpráva
Miminka bez biologické matky najdou svůj Život v kufříku
Nymburská nemocnice se 15. dubna připojila k projektu ŽIVOT V KUFŘÍKU. Ten je zaměřen na děti, které opouštějí porodnici bez biologické matky. V těchto smutných případech bude naše porodnice plnit zvláštní kufříky osobními předměty miminek – fotografiemi, dudlíkem, oblečením, porodním náramkem atd. A právě dnes nemocnice převzala deset prvních kufříků od Nadačního fondu La Vida Loca, organizátora projektu.
Starší zprávy