Máme nový web
Pokrok nelze zastavit, a tak čas od času musí projít proměnnou i webové stránky. U našeho nemocničního webu se to stalo právě dnes – po několika měsících plánování a příprav byla spuštěna nová podoba našich stránek, která je přehlednější, modernější a lépe zabezpečená.
Celá zpráva
Tři monitory dechu pro naše novorozence
V pondělí 27. května převzalo novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk tři přístroje BABYSENSE určené k monitorování dechových pohybů dětí. Přístroje v celkové hodnotě 5,853 Kč zakoupila Nadace Křižovatka ze sbírky dobrovolných hasičů obce Bříství.
Celá zpráva
Nemocnice zvyšuje vzdělání svých zaměstnanců
Máme čtyři nové sanitářky! V nemocnici se v pondělí poprvé zkoušelo v kvalifikačním kurzu Sanitář a Michaela Petrtýlová, Blanka Bičišťová, Dana Šafrová a Petra Fonková Zábranská (na snímku zprava) úspěšně složily teoretickou i praktickou zkoušku a zvýšily si tak svou kvalifikaci pro práci ve zdravotnictví.
Celá zpráva
Kapka naděje věnovala nymburské porodnici výhřevné lůžko
Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Nymburk dnes od Nadačního fondu Kapka naděje převzalo výhřevné lůžko v hodnotě 182 910 Kč.
Celá zpráva
Miminka bez biologické matky najdou svůj Život v kufříku
Nymburská nemocnice se 15. dubna připojila k projektu ŽIVOT V KUFŘÍKU. Ten je zaměřen na děti, které opouštějí porodnici bez biologické matky. V těchto smutných případech bude naše porodnice plnit zvláštní kufříky osobními předměty miminek – fotografiemi, dudlíkem, oblečením, porodním náramkem atd. A právě dnes nemocnice převzala deset prvních kufříků od Nadačního fondu La Vida Loca, organizátora projektu.
Celá zpráva
Pochvala od špičkového zdravotnického pracoviště
Máme to tak asi každý – většina došlých mailů nás nijak nezaujme, malá část nás nepotěší a ještě menší část nám udělá radost. Do té poslední kategorie patří mail, který v tomto týdnu dostal MUDr. Tomáš Krekule z interního oddělení naší nemocnice, a to od primáře neurologického oddělení pražské Ústřední vojenské nemocnice MUDr. Romana Havlíčka
Celá zpráva
Ivan Oliva převzal vedení nymburské nemocnice
Své pověření krizového manažera ve společnosti Nemocnice Nymburk, s.r.o. dnes začal naplňovat Dr. Ing. Ivan Oliva. Do funkce jej včera jmenovala Rada města Nymburk poté, co z funkce jednatelky společnosti odvolala Ing. Alenu Havelkovou. Ivan Oliva nemocnici povede do řádného ukončení výběrového řízení na nového jednatele.
Rada města odvolala jednatelku Nemocnice Nymburk
Na dnešním jednání Rada města Nymburk při výkonu působnosti valné hromady Nemocnice Nymburk, s.r.o., odvolala Ing. Alenu Havelkovou z pozice jednatelky Nemocnice Nymburk, s.r.o.
Starší zprávy