Nemocnice využije letních měsíců k modernizaci pavilonu A

_MG_8644dfg

Nymburská nemocnice stejně jako každé léto i v letošním roce využije prázdninových měsíců k modernizaci svých prostor. V budově A dojde k opravě výtahu a menším úpravám interiéru. V důsledku toho omezí provoz na lůžkové části chirurgického oddělení, což umožní také ve větším rozsahu střídání zdravotnického personálu v čerpání dovolených.

Od 25. června do konce prázdnin tak návštěvníci nemocnice najdou lůžkovou péči chirurgie v pavilonu A jen v prvním patře, nikoliv v přízemí. V žádném případě se však pacienti nemusí obávat jakéhokoliv omezení rozsahu poskytované péče, stejně tak všechny naplánované zákroky budou provedeny ve stanovených termínech.

„Pacienti v podstatě žádným způsobem opatření nepocítí a navíc povede ke zvýšení jejich komfortu.  Veškeré dílčí kroky, kvůli kterým musíme přistupovat k podobným omezením, činíme s ohledem na postupné zkvalitňování a vylepšování našich služeb, jejichž cílem je vždy spokojený pacient,“ upřesňuje Ing. Alena Havelková, jednatelka Nemocnice Nymburk s. r. o.

GSM: +420 739 372 041
stranska.pavlina(zavináč)nemnbk.cz