Poděkování vedení města Nymburka a zaměstnancům městského úřadu

Interna_sesterna

Vážení občané Nymburka a okolí, na počátku února nám byl předán po kompletní rekonstrukci pavilon D Interního oddělení naší nemocnice, který jsme ihned začali plně využívat pro příjem nemocných. Osobně se od té chvíle pohybuji v jakémsi snu a stále si nemohu zvyknout, že již to není to zanedbané, ošklivé oddělení, přeplněné pacienty, kteří nemají kousek soukromí. Nyní je vzdušné, tiché, prostorné, čisté, zkrátka takové, jak by měla nemocnice vypadat. Cesta k tomu nebyla krátká, přímá a bez nástrah, právě naopak, tím více si vážím vedení města a pracovníků městského úřadu, kteří po krkolomném zahájení plném zmatků a nejasností se dokázali sjednotit pro dobrou věc a s neobvyklým nasazením během několika měsíců rekonstrukci provést. Dále bych chtěl poděkovat za velkorysost, s kterou byla rekonstrukce provedena, nejsou zde žádné zlaté kohouty, ale vše je účelné, trvanlivé a splňuje všechny požadavky. Rekonstrukce pokračuje plynule dál, ještě v únoru nám budou předány rekonstruované interní ambulance a infuzní ambulance a do května bude dokončena i poslední část v pavilonech B a C, kam se odstěhuje zbytek oddělení z dětského pavilonu. Za rekonstrukci je odpovědná stavební firma Miláček s.r.o, která mě přesvědčila, že stále existuje poctivé řemeslo a profesionalita.

Přeji všem občanům hodně zdraví, tak aby lékaře a nemocnici potřebovali co nejméně, a ti, kteří toto štěstí nemají, mají alespoň záruku, že budou stonat v důstojných prostorech pomáhajících jejich uzdravení.

MUDr. Václav Hulínský
primář Interního oddělení