Porodnice znovu otevře příjem o celý den dříve

P1030610

Pozitivní zpráva přichází z porodnického oddělení nymburské nemocnice, které krátkodobě, od pátku 16. září, z vážných provozních důvodů nepřijímá pacientky. To se změní již o den dříve, než bylo původně v plánu, a maminky, které si k přivedení svého miminka na svět vybraly nymburskou nemocnici, budou opětovně přijímány již od středy 21. září.

„K omezení porodnického oddělení došlo v souvislosti s modernizací chirurgie, kdy přišlo na pár dní o hlavní přístupovou cestu na operační sály. S ohledem na rychlejší postup naplánovaných prací se však může vrátit do běžného režimu již právě od středy tohoto týdne, což nás nesmírně těší,“ vysvětluje Alena Havelková, jednatelka Nemocnice Nymburk s. r. o.

GSM: +420 739 372 041