Rada města vyhlásila výběrové řízení na jednatele nemocnice

nymburk

(Nymburk, 12. srpna 2015) – Nový jednatel by měl do funkce nastoupit na počátku listopadu letošního roku. Výběrové řízení vyhlásila Rada města Nymburk jako jediný společník obchodní společnosti Nemocnice Nymburk s. r. o. při výkonu působnosti valné hromady.

Mezi základní požadavky, které musí uchazeč splňovat, patří zejména úplné vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomie, práva nebo lékařství, minimálně pětiletá praxe ve vedoucí pozici, tříletá zkušenost s provozem zdravotnického zařízení, komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti, časová flexibilita a odolnost proti stresu. Zároveň je nezbytné, aby disponoval znalostmi obecně závazných právních předpisů souvisejících s vykonávanou funkcí, občanskou a morální bezúhonností, vlastnil řidičské oprávnění skupiny „B“ a pochopitelně ovládal práci s PC.

Termín pro podání přihlášek do výběrového řízení je 18. září 2015 s tím, že další kolo – ústní pohovor – bude následovat pravděpodobně v průběhu měsíce října. Veškeré podrobné informace, jako je forma a místo podání přihlášek a jejich nezbytné součásti, najdou zájemci na webových stránkách: http://www.nemnbk.cz/jednatel-nemocnice-nymburk-s-r-o/

GSM: +420 739 372 041