Úpravy sálů uzavřou na tři dny porodnici

image

K třídennímu uzavření porodního sálu nymburské nemocnice dojde v termínu od 28. 8. 2015 od 18.00 hodin do 31. 8. 2015 18.00 hodin, a to z důvodu nezbytných úprav v areálu Centrálních operačních sálů. Ty po provedení povedou ke zvýšení komfortu pacientek a kvality zdravotní péče.

„Provoz lůžkové části gynekologicko-porodnického oddělení zůstane zachován v plném rozsahu, stejně tak nedojde k žádnému omezení ambulantního provozu. Zdravotnická záchranná služba bude informována, aby v uvedeném termínu nepřivážela do porodnice žádné rodičky. Nejbližší dostupná porodnice je v Oblastní nemocnici v Kolíně, nebo v Oblastní nemocnici Mladá Boleslav, kde bylo dohodnuto zajištění veškeré potřebné péče,“ říká Ing. Miroslav Hladílek, ředitel Nemocnice Nymburk s. r. o.

Předem se omlouváme za případné nepohodlí a potíže, které mohou z tohoto omezení provozu vyplynout, a děkujeme za pochopení.

GSM: +420 739 372 041