V nymburské nemocnici se chystá rekonstrukce jednotky intenzivní péče

historie_p3

Právě probíhající rekonstrukcí interního oddělení proměna nymburské nemocnice zdaleka nekončí. Již za nedlouho se zcela změní také část druhého patra pavilonu H, kde zázemí sloužící k poskytování pooperační péče dostane novou tvář, uzpůsobenou požadavkům a nárokům nejmodernější intenzivní lékařské péče.„K rekonstrukci JIPu může dojít díky investici, která vyplývá ze smlouvy se společností Chronicare s.r.o. Ta v naší nemocnici bude provozovat od příštího roku v pronajatých prostorách lůžka následné intenzivní péče,“ vysvětluje Alice Opočenská, jednatelka Nemocnice Nymburk s. r. o.

Časový harmonogram rekonstrukce druhého patra pavilonu H je naplánován na dobu zhruba sedmi týdnů, přičemž po některý čas budou muset být kompletně uzavřeny chirurgické sály. O podrobném časovém plánu uzavření bude veřejnost včas informována.

„V současné době předkládáme informace veškerému personálu. Ve středu třetího prosince jsme uspořádali setkání zaměstnanců s vedením nemocnice a společnosti Chronicare s. r. o., na kterém se dozvěděli základní data. Tento týden se pak uskuteční separé provozní schůze s vrchními sestrami, ARO a zaměstnanci chirurgie, kde jim podáme detailní informace týkající se jejich oddělení a probereme s nimi veškeré provozní záležitosti,“ uzavírá Alice Opočenská s tím, že v současné době považuje informovanost zaměstnanců za prioritu. Stejně tak zodpovědně bude přistupovat i k informování veřejnosti.

GSM: +420 739 372 041