Výměna chladicího agregátu mírně omezí provoz v areálu nemocnice

images

Nymburská nemocnice pořídila díky investici svého zakladatele, města Nymburk, nový chladicí agregát v hodnotě 1,2 milionu korun. Nahradí stávající z roku 2003, který již dosloužil. Chladicí agregát, jenž je umístěn na střeše pavilonu H, je potřeba zejména v jarních a letních teplých měsících, kdy je nutné chladit operační sály a JIP.

S výměnou souvisí i drobná omezení, která se dotknou návštěvníků nemocničního areálu. Nebude možné zaparkovat autem na parkovišti pro invalidy před budovou A, a to od podvečera, v pondělí 9. dubna, do dokončení jeřábnických prací, jež budou probíhat v dopoledních hodinách v úterý 10. dubna (předpoklad je od 9 do 12 hodin).

Do ostatních prostor areálu bude vjezd možný, ovšem krátkodobě může být omezen průjezd pod ramenem jeřábu v momentě překládání břemene (agregátu).

Všechny návštěvníky prosíme o zvýšenou opatrnost.

GSM: +420 739 372 041