• Hledáme dobrovolníky!

Hledáme dobrovolníky pro pomoc naší nemocnici, zřizujeme oficiální dobrovolnický program.

Chcete-li část svého volného času strávit smysluplně, jste zletilí, zdraví a empatičtí, chcete svobodně věnovat část svého času bez nároku na finanční odměnu, budeme velmi vděčni za Vaši pomoc.

!Primárně potřebujeme dobrovolníky na administrativní činnost do Očkovacího centra v Obecním domě „Kokos“, Nymburk!

Samozřejmostí jsou u nás ochranné pomůcky při práci, pravidelná supervize, školení k dané činnosti, kontakt s koordinátorem, resp. s kontaktní osobou (nejste na to sami). V případě dlouhodobé spolupráce si můžete vybrat z oblastí pomoci, které by Vám vyhovovaly nejblíže – činnost s jedním pacientem, skupinou pacientů (například na lůžkových odděleních, odd. dlouhodobé ošetřovatelské péče), administrativní činnosti.

Dobrovolnická činnost nenabízí finanční ohodnocení, za to dobrý pocit z práce, kterou významně pomůžete těm, kteří tuto pomoc skutečně potřebují, Váš podíl na zlepšení psychosociálních podmínek pacientů, cenné zkušenosti, které Vám nikdo nevezme.

Pokud jste se rozhodli pomoci, či máte dotaz k našemu dobrovolnickému programu, kontaktujte prosím přímo paní MUDr. Veroniku Šafrovou na e-mailu: ockovani@nemnbk.cz.

Děkujeme!