• Gynekologicko-porodnické oddělení – Aktivity oddělení

Budova F, školící místnost

Zobrazit na mapě

Tejpování v období těhotenství

Milé maminky, trápí Vás bolesti zad? Nabízíme Vám ve spolupráci s RHB oddělením Nemocnice Nymburk a možnost tejpování.

Individuální předporodní kurz

Individuální setkání párů s porodní asistentkou v délce trvání  1,5-2,5 hod.

Obsah:

Souhrn kvalifikovaných, podrobných informací od porodní asistentky, která odpoví na všechny otázky, které Vás zajímají v souvislosti s těhotenstvím, porodem a poporodní péčí.

Součástí setkání je prohlídka porodních sálů a lůžkového oddělení.

Získáte informační materiály, tiskopisy.

Komu je určeno:
Párům, které nejsou účastníky porodních kurzů a mají zájem o individuální přístup.

Porodní asistentka realizuje tuto schůzku mimo svou pracovní dobu.

Kde se přihlásit: Hlavní koordinátorkou předporodního kurzu je porodní asistentka Jana Hackelová – janahackelova@seznam.cz; tel. 603 761 967.

Cena dle ceníku NN – Ceník zdravotnických služeb | Nemocnice Nymburk (nemnbk.cz)

Těhotenská jóga s porodní asistentkou Vlastou Rančákovou

Tato jóga je určena pro těhotné ženy od 13. týdne fyziologického těhotenství.
Jóga patří mezi bezpečná a účinná cvičení pro těhotné ženy a kromě poskytnutí úlevy pomůže připravit Vaše tělo na porod. Jemné pohyby a pomalé dýchání poskytují úlevu od stresu, dozvíte se zde i spoustu tipů, jak zacházet s emocemi nebo jakou polohu zvolit u porodu.

Objednávat se můžete přes email: VRancakova@seznam.cz. Do objednávky prosím uveďte Vaše jméno, telefon a délku těhotenství. Odpovíme Vám obratem.

S sebou si vemte pohodlné sportovní oblečení, pití a těhotenskou průkazku.

Adresa: Taneční studio Easy Dance, Malé Valy 303, 288 02 Nymburk
Cena: 150 Kč za osobu/ 1,5 hod cvičení