• Poděkování a pochvaly

Urgentní příjem, 8. 6. 2026, Olga M.
Vážení, dovolte mi moc a moc poděkovat Urgentnímu příjmu nemocnice! Minulou středu večer jsem byla předána záchrannou službou do péče s podezřením na mozkovou mrtvici. Stres, který to vše provázel, brzy opadl díky vašemu kolektivu sestřiček a panu doktorovi s bradkou, který každou hodinku očekával příchod malého potomka. Pakliže je už na světě, přeji hodně životní pohody všem. Vlídné zacházení a úsměv dělají s pacientem divy. Díky tomu jsem se zase rychle zorientovala, nabrala elán a druhý den juchala domů. Všem přeji především zdraví a ještě jednou velké díky.

Následná lůžková péče, úsek sociální péče, 3. 6. 2026, Martin Š.
Dobrý den. Chtěl bych touto cestou poděkovat za péči, kterou věnovali pracovníci LDN mé mamince Mileně. Zároveň bych chtěl velice poděkovat paní Jägerové za pomoc a proaktivní přístup, která mě velice pomohla při pro mě nové životní situaci.

Ortopedické odd., 26. 5. 2026, Zdeněk J.
Dobrý den, chtěl bych vám a nemocnici v Nymburce poděkovat za perfektní péči a komunikaci, a to při příjmu, na operačních sálech, na pooperační JIP a následně za celkovou péči po operaci. Nástup jsem měl 17. 5. 2026, operace proběhla 18. 5. 2026 – UNI pravého kolene. Mockrát ještě jednou děkuji za vše. S pozdravem …

Interní odd., 19. 5. 2026, Veronika K.
Vážené vedení nemocnice, ráda bych touto cestou vyjádřila své upřímné poděkování paní doktorce MUDr. Kateřině Šafaříkové za její mimořádně lidský a profesionální přístup, kterého se mi dostalo v sobotu 16. 5. 2026 na interním oddělení. Paní doktorka mi věnovala svůj čas, ochotu a energii nad rámec svých povinností. Velmi si vážím toho, s jakým zájmem a vstřícností se zabývala mým problémem a jak aktivně hledala řešení, přestože to nebylo něco, co by musela dělat. Její nasazení, empatie a ochota pomoci znamenaly opravdu mnoho nejen pro mě, ale i moji rodinu, která tam byla se mnou. V dnešní době není samozřejmostí setkat se s lékařem, který vykonává svou práci s takovou péčí, lidskostí a ochotou udělat něco navíc pro pacienta. O to více cítím potřebu vyjádřit uznání a poděkování, protože si takového přístupu nesmírně vážím. Prosím, předejte paní doktorce mé srdečné poděkování. Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost setkat se s takto vstřícným a obětavým člověkem. S úctou …

Chirurgické odd. 1, 5. 5. 2026, Jana K.
Vážené vedení nemocnice, chci touto cestou moc poděkovat veškerému personálu odd. Chirurgie 1. patro, kde jsem se týden léčila s akutním zánětem slepého střeva. Sestřičky a sanitářky pracují profesionálně, ale s lidským přístupem a pro pacienta „prekérní“ situaci dokáží řešit s humorem. Takže jsme se i zasmály a jak známo, smích léčí. Moc si vážím jejich práce.
Zvláště děkuji dr. E. Švamberkovi, který mě operoval – za všechno. Jsem ráda, že mě ten slepák chytil doma v Nymburce, mám s naší nemocnicí jen dobré zkušenosti, vždyť jsem se tam před 78 lety i narodila. Zdravím a přeji hodně úspěchů v práci.

Chirurgické odd. 1, 4. 5. 2026, Zinovija Š.
Vážené vedení Nemocnice Nymburk, ráda bych touto cestou vyjádřila své upřímné poděkování za péči, které se mi dostalo během mé hospitalizace na chirurgickém odděleni A1. Do nemocnice jsem byla přijata dne 24. 4. 2026. Velmi si vážím práce všech zdravotních sester, lékařů i ostatního personálu chirurgického oddělení. Jejich profesionální přístup, lidskost, ochota a empatie pro mě v náročné životní situaci znamenaly obrovskou oporu.
Zvláštní poděkování panu doktorovi Dr. Valentynu Klochanovi – operatérovi, který mě operoval a svým odborným zásahem mi zachránil život. Jeho profesionalita, klid a přístup mi dodaly důvěru i naději v těžkých chvílích. Děkuji celému týmu chirurgického oddělení za jejich obětavou práci, kterou denně vykonávají. Vaše práce má skutečný smysl a hluboký dopad na životy pacientů. S úctou a vděčností …

Ortopedické odd. a Následná léčebná péče, 2. 5. 2026, Pavel R.
Rád bych poděkoval týmu lékařů a sester Ortopedického oddělení za příkladnou péči a přístup k pacientům. Stejný dík patří i rehabilitačním sestrám z NLP. Dne 26. 3. 2026 jsem byl na TEP levého kolene a velmi si vážím jejich práce a empatického přístupu. Děkuji také oddělení NLP. Lékařka i všechny sestry a ošetřovatelky mají leckdy s pacienty těžkou práci. Přitom jsou vždy milé, usměvavé, ochotné. S díky …

Gynekologicko-porodnické odd., 21. 4. 2026, Milan a Anita Ch.
Dobrý den, chtěl bych touto cestou moc moc poděkovat personálu gynekologicko-porodnického oddělení v čele s paní primářkou MUDr. Sládkovou, a to za vynikající přístup a péči o moji manželku a narozeného syna Davida. Máte úžasnou porodnici a natolik lidský personál, že se to jen tak nevidí. Mnohé nemocnice by se měly od vás učit! Ještě jednou děkujeme. 

Chirurgické odd. 2, 8. 4. 2026, Václav S.
Dobrý den, rád bych poděkoval za skvělou práci všech zaměstnanců vaší nemocnice, od doktorů po sestřičky, se kterými jsem se po dobu pobytu ve vaší nemocnici setkal. Ležel jsem u vás od 22. 3. na chirurgickém oddělení na druhém patře a opravdu jsem byl velmi mile překvapen, že každá sestra i doktor do poslední osoby byli milí a hrozně moc ochotní a nikoho z nich nic neobtěžovalo. Opravdu klobouk dolů, že se dokáží takto postarat o pacienty. Obrovské děkuji. Mějte se krásně.

Urgentní příjem, 8. 4. 2026, Petra P. a celá rodina
Dobrý den. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu doktorovi, sestřičce a celému týmu, který sloužil v sobotu        28. 3. 2026 po 22. hodině na oddělení urgentu za záchranu života našeho manžela, táty, tchána a dědy. Díky jejich úsilí, rychlému jednání a skvělé péči se pomalu zotavuje. Ze srdce za něj moc děkujeme a vážíme si vaší práce. Jste lidé na správném místě🧡

Chirurgické odd., 2. 4. 2026, Eva K.
Dobrý den, dnes jsem byla na konzultaci ohledně pupeční kýly u pana doktora Glomby a byla jsem velmi mile překvapena jeho přístupem před panem doktorem smekám klobouk vyšetření i vysvětlení všeho potřebného bylo precizní a přístup úžasný. Tímto bych mu chtěla moc poděkovat. Je to opravdu profík na svém místě. Děkuji.

Chirurgické odd. 2 a Radiodiagnostika, 26. 3. 2026, Mirek V.
Vážený pane řediteli, dnešního dne jsem byl propuštěn po cca týdenní hospitalizaci na Chirurgii č. 2. Musím smeknout klobouček, jaká péče mi byla poskytnuta, včetně RDG vyšetření. Veškeré zdravotní úkony mi byly předem MUDr. Glombou vysvětleny, měl jsem v personál absolutní důvěru. Závěrem ovšem chci vyzdvihnout práci zdravotních sestřiček, které byly milé, empatické, ve všem se snažily chápavě vyjít vstříc, prostě boží. A pak samozřejmě MUDr. Vladimíra Marka, který se mi včera snažil trpělivě vysvětlit, co se mi přihodilo a co mě čeká v budoucnu. Velmi mu za tento lidský přístup děkuji. Po této zkušenosti budu nemocnici v Nymburce všude vyzdvihovat.

Chirurgické odd. (ambulantní i lůžková část), 23. 3. 2026, Vladislav T.
Dobrý den, rád bych touto cestou vyjádřil velkou pochvalu a vřelý dík lékařům chirurgického oddělení za zdařilý operační zákrok, za pečlivost zdravotních sester lůžkového oddělení, též za odborný a laskavý přístup sestry Horáčkové z chirurgické ambulance. Nezměrný podíl na urychlení léčby za použití podtlakové terapie patří profesionální práci sestry Ulčové z oddělení léčby chronických ran. S pozdravem …

Interní odd. 1 a 3, Urgentní příjem, stravovací provoz, 20. 3. 2026, Marie J.
Vážené vedení nemocnice, ráda bych touto cestou vyjádřila své upřímné poděkování Nemocnici Nymburk, zejména oddělení urgence a interním oddělením 1 a 3, za mimořádnou péči, které se mi dostalo během mé hospitalizace. Velmi si vážím profesionálního přístupu veškerého zdravotnického personálu, který byl nejen odborně na vysoké úrovni, ale zároveň i lidský, milý, ochotný a vždy připravený naslouchat. Právě tento přístup výrazně přispěl k mé psychické pohodě i celkovému průběhu léčby. Zvláštní poděkování patří také za kvalitní a chutnou stravu, která byla po celou dobu hospitalizace na výborné úrovni. Je zřejmé, že svou práci děláte s nasazením a srdcem, a za to vám patří velké uznání a poděkování. Přeji vám mnoho spokojených pacientů a sil do další náročné práce.

Interní odd., 16. 3. 2026, Monika Z.
Dobrý den! Já bych neskutečně moc moc chtěla poděkovat celému odd. interna. Hlavně panu primáři Krtkovi a panu doktorovi Zdražilovi za ochotu a podporu při projektu pro moji nejlepší kamarádku Kristýnku, která je u vás hospitalizována. Dále celému personálu z interny, který nám v sobotu pomáhal Kristýnku nachystat. Kristýnku a její úžasné holčičky jsme vzali díky Sanitce naděje na její milovanou kapelu a holčičky si tak mohly užít maminku. Při její diagnóze je tohle pro holky a Kristýnku nejvíc, co mohlo být. My moc děkujeme, a to nejen za sobotu, ale celé interně za úžasnou péči o moji kamarádku. Celý příběh je na FB – Sanitka naděje. A moc moc veliké díky!

Odd. neuvedeno, 9. 3. 2026, Olga P.
Dobrý den, děkuji mockrát všem lékařům, sestřičkám a pomocnému personálu za kvalitní práci a laskavý přístup, kterého se mi dostalo ve dnech 7.-8. 3. 2026 na oddělení. Velmi si vážím vaší práce a ještě jednou děkuji.

Interní odd., Chirurgické odd., úsek sociální péče, 18. 2. 2026, Petr S.
Dobrý den, touto cestou bych chtěl projevit velké díky od celého srdce těm krásným lidičkám, kteří se o mně tak skvěle starali, když jsem byl ve zdravotní nouzi. Velké díky patří všem zdravotníkům na interně, kteří se o mě starali od 13. 9. 2005 do 1. 9. 2005, dále zlatíčkům na chirurgii č. 2, která mně ulehčila žití po operaci obou kyčlí najednou. Od nich jsem dostal i překrásnou gratulaci od sestřiček. Velmi si toho vážím i dnes po určité době. V neposlední řadě bych poděkoval i rehabilitaci v nemocnici Městec Králové, kde mě po operaci dokázali ve velmi krátké době postavit na nohy a znovu naučili chodit. Též chci poděkovat panu Mgr. Šplíchalovi, který se s velmi lidským přístupem snažil vyřešit následnou péči po operaci. Jste skvělá nemocnice a patří vám velké díky. Jsem velmi rád, že máme v Nymburce tak skvělé zdravotní zařízení. Díky a přeji hezký den.

Interní odd. 2, 12. 2. 2026, Dana S. S.
Vážené sestřičky a vážení lékaři z oddělení Interna 2 v Nemocnici Nymburk, dovolte mi, abych Vám, kteří jste sloužili o víkendu 7.-8. února 2026, ze srdce poděkovala za péči, kterou jste věnovali mé mamince M. S. v jejích posledních chvílích života. Díky Vašemu empatickému a citlivému přístupu mohla maminka odejít důstojně, v klidu a bez zbytečného trápení. Velmi si vážím toho, že mi bylo umožněno být s ní až do posledního vydechnutí. V tak těžké chvíli pro naši rodinu jste byli nejen profesionály, ale především úžasnými lidmi. Za Vaši lidskost, pochopení a tichou podporu Vám patří můj upřímný a hluboký dík. S úctou a vděčností …

Chirurgické odd., 9. 2. 2026, Marta H.
Chtěla bych poděkovat Nemocnici Nymburk, konkrétně týmu Chirurgie 2 pod vedením MUDr. Panáčka. Veškerému personálu, zdravotním sestrám a operatérům, kteří mi zachránili nohu po velmi komplikované zlomenině. Byla jsem neskutečně překvapena péčí, laskavostí a odborností. Díky vám budu moct opět chodit. Ještě jednou obrovské díky a hluboká poklona.

Pohotovost, 22. 1. 2026, Markéta V.
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala týmu sloužícímu v noci dne 21. 1. 2026 na Pohotovosti. Byla zde ošetřována má dcera a chci poděkovat za profesionální a citlivý přístup k pacientovi. Moc děkuji.

Chirurgické odd., 6. 1. 2026, Lukáš K.
Dobrý den. Píši vám s velkým zpožděním, ale chci zpětně poděkovat za záchranu hybnosti pravého předloktí po rozbití skleněných dveří na podzim minulý rok 2024, kdy jsem po přetrhání několika šlach a úplnému otevření ruky dorazil do Nymburka. Prvně mě plánovali poslat do Prahy na plastiku, Hradce a dokonce i Liberce, kvůli náročnosti úkonu. Po rozhodnutí, že to udělají doktoři u vás v Nymburce, mi ruku se šlachami sešili a zachránili tak hybnost prstů a zákrok se povedl. Děkuji.

Urgentní příjem a ARIP, 31. 12. 2025, Věra S.
Dobrý den, chtěla bych zpětně poděkovat Urgentnímu příjmu, kde mi včas diagnostikovali srdeční poruchu, a Anesteziologickému oddělení, kde jsem o několik týdnů později absolvovala kardioverzi. Přístup na obou odděleních byl hodně profesionální, personál příjemný, uklidňující a z pohledu laika můžu říct, že i vyšetření byla důkladná. Také oceňuji, že jsem po proceduře měla nárok na oběd, i když jsem v nemocnici byla jen pár hodin. Syn také letos jednou navštívil Urgentní příjem a byl s péčí spokojený. Za nás je nymburská nemocnice moc dobrá a pokud jste ve stavu, že si můžete vybírat, vůbec bych se nebála jít na ošetření právě sem. Děkuji a doporučuji. S pozdravem …

ARIP, Chirurgické odd. a ZZS, 30. 12. 2025, anonym
Dobrý den, 26. 12. k Vám do nemocnice přivezli tátu s frakturou lebky a poraněným prstem. Chtěl bych alespoň takto prostřednictvím mailu poděkovat celému personálu na chirurgii a také na ARU. Děkuji za slušný, lidský přístup. Otce odvezli poté do Motola a po zákroku je již nyní doma. Stejný díky patří i posádce záchranky, která tohoto rána pro něj přijela. Díky ještě jednou Vám všem! S úctou …

Následná lůžková péče, 22. 12. 2025, Václav Ch.
Já se pohybuji po bytě s chodítkem a můj zdravotní stav je setrvalý. Tady se o mně starají sestry z pečovatelské služby, ale vzpomínám na ty vaše. Měl jsem plné pohodlí, ale asi bych zakrněl. Stejně, když přišla sestra na pokoj se slovy, tak co kluci, jak se máte, srdíčko pookřeje. Ale jako v životě i u vás byla každá jiná. Je to veliká oběť a každý na to nemá. Teď budou všichni slavit a ony musí pracovat. Proto jim přeji klid a pohodu a pevné zdraví, které já nemám. Prosím vyřiďte pozdrav skvělému parťákovi Karlovi, se kterým jsem se  v tom zmatku ani nerozloučil, protože mě vynesli jako faraona do senátu s postelí. Myslel jsem, že pojedu na křesle, ale saniťák to zvládl perfektně i se schodolezem až do bytu. Hezké vánoční svátky a pokoj vám všem i vaším blízkým.

Chirurgické odd. a GYN-POR odd., 19. 12. 2025, Růžena F. 
Dobrý den. Chtěla bych touto cestou poděkovat nemocnici. Páni doktoři jsou příjemní, ochotní a hlavně empatičtí. Už při jednání v ordinaci jsem měla pocit, že tam nejsem na obtíž a toho si velmi cením. Pan doktor Glomba mě nenechal zbytečně se déle trápit a tím mi letos dal nejhezčí dárek, protože posunutí operace v jiné nemocnici bylo silně neprofesionální (nechápu, proč nemohli aspoň zavolat, abych nemusela řešit předoperační vyšetření a anesteziologii – určitě se nedozvěděli v den příjmu, že nebudou mít sál na plánované onkologické operace). Pan doktor Glomba byl rychlý a chápavý, proto velké děkuji. Nevím kam chodíte na sestřičky, ale máte na ně štěstí. V létě jsem ležela na gynekologii a byla jsem unešená z toho, jak dokáží být usměvavé a stále pro nás pacienty. Nyní jsem byla na chirurgickém oddělení a opět jsem se cítila stejně dobře. Chtěla jsem tímto e-mailem celý Váš tým pochválit a poděkovat, protože v této době umí každý jen kritizovat a to co je dobré a příjemné bereme jako samozřejmost. Ještě jednou děkuji.

Chirurgické odd., 17. 12. 2025, Blanka P.
Dobrý den, chtěla bych poděkovat všem v nemocnici za vzornou péči během pobytu na lůžkové chirurgii, kterou vede primář Panáček. Přeji krásné svátky.

Radiodiagnostika – pracoviště MR, 17. 12. 2025, A. N.
Dobrý den, byla jsem na vyšetření Magnetické rezonance a chci pochválit pana Horáčka. Byl opravdu velmi příjemný a nápomocný. Byla jsem z vyšetření nervózní, ale vše proběhlo v pořádku a bez stresu. Opravdu mu děkuji za pozitivní přístup a profesionalitu. Přeji Vám hezké Vánoce.

Následná lůžková péče, 12. 12. 2025, Jana V.
Vážený pane jednateli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala oddělení následné péče pod vedením prim. MUDr. Kocandové a vrchní sestry Mgr. Trejdlové za jejich profesionální odbornou péči o mého tatínka (roč. 38), který zde byl na doléčení po akutním onemocnění (hospitalizace na chir. odd.). Mé velké poděkování dále patří všem zdravotním sestrám, rehabilitačním pracovnicím a pomocnému personálu za náročnou každodenní péči, laskavý přístup a milá slova s úsměvem na tváři. Díky výborné péči vás všech se nakonec podařilo, že se mohl tatínek navrátit do svého domácího prostředí. Velice vám všem děkuji za poskytnutou péči, vážím si velice vaší náročné práce, to jsem si uvědomovala při každé návštěvě. Toto oddělení díky vám všem funguje skvěle. S veškerou péčí, ochotou a milým přístupem jsem byla velice spokojena. Přeji Vám všem hodně úspěchů ve vaší každodenní práci a spokojené pacienty. Děkuji.

Chirurgické odd., 10. 12. 2025, Jiřina N. a Josef N.
Vážený pane přednosto, vážený týme chirurgie včetně žákyní 3. roč. odborného učiliště SZŠ a VOŠZ, rád bych vám všem vyjádřil upřímné poděkování za péči o mou manželku PhDr. Jiřinu N., která byla u vás operována pro zlomeninu krčku po nečekané nehodě u Labské cyklostezky. Vaše práce, odbornost a lidský přístup nám v těžké chvíli dodaly jistotu a klid. Oceňuji nejen samotný zákrok, ale i každodenní péči, trpělivost a ochotu, kterou jste nám projevovali. Prosím, přijměte naše poděkování jako výraz vděčnosti celé rodiny. Vaše oddělení je pro nás důkazem, že zdravotnictví může být nejen odborné, ale i lidské. S úctou a vděčností …

Chirurgické odd. 2, 7. 12. 2025, Marta H. 
Na tomto místě chci vyjádřit velké díky veškerému personálu na Chirurgii 2. Nedobrovolně po zlomenině kotníku jsem tam strávila devět dnů a musím říct, že všichni, od lékařů až po nižší zdravotnický personál, jsou neuvěřitelně pečliví, milí a laskaví. Především klobouk dolů před sestrami, které to nemají vůbec jednoduché. Musím poděkovat i studentkám zdravotní školy, které rovněž nepostrádají empatii, úsměv a ochotu pomoci. Ještě jednou velké děkuji. A fakt už vás radši nechci vidět, raději vás potkám někde jinde.❤

Chirurgické odd. 2, 3. 12. 2025, Milan Č.
Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za ochotu vašeho personálu. Od 27. 11. do 1. 12. 2025 jsem ležel na Chirurgickém oddělení 2 a starala se o nás spousta lidí. Musím říci, že jsem se za svůj život nesetkal s tím, aby na nás bylo tolik lidí takhle příjemných. Ochota sestřiček a – nevím, jestli to pojmenuji správně a pokud ne, tak se omlouvám – pečovatelek byla úžasná. Na poradě ve svém zaměstnání jsem dal svoji zkušenost příkladem, jak se mají lidé k sobě chovat. Všem vám moc děkuji za tuto zkušenost. S pozdravem …

Centrum pro trombózu a hemostázu, 27. 11. 2025, Petra D.
Ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Ireně Čápové za ochotu a úžasnou péči v Hematologické ambulanci. Paní doktorka byla empatická, komunikativní a velmi pečlivá. Po CRVO, kdy jsem neviděla na pravé oko, mi v krátkém termínu zajistila potřebná hematologická vyšetření a poskytla i telefonické informace o výsledcích krevních testů. Vysvětlila mi problematiku mého onemocnění, do příští návštěvy prostudovala možnosti dalšího postupu a doporučila specialistu v Opthalmologii, který se tímto onemocněním zabývá. Je to skvělá lékařka s nadšením pro zvolený obor, schopná reagovat na obtíže pacientů. Skutečně profesionální péče na špičkové úrovni. Paní doktorku každému doporučím. Děkuji a přeji hezký den.

Gynekologicko-porodnické odd., 13. 11. 2025, anonym
Stále žasnu, že někde, navíc v místě, kde se v takové míře mísí hormony a očekávání rodiček, je možné najít takovou koncentraci báječných lidí, kteří se maximálně snaží o to, aby vám i miminku bylo dobře. Bez váhání bych tuto porodnici doporučila každému, kdo ji má v rozumné dojezdové vzdálenosti. Děkujeme!

Gynekologicko-porodnické odd., 11. 11. 2025, anonym
Neskutečně milý personál, krásné prostředí, vynikající nadstandardní strava. Porodní asistentka mne ve slabých chvílích psychicky podržela, pomohla se správným dýcháním, zařídila aromaterapii, homeopatika. Jsem jí neskutečně vděčná za to, jakou zkušenost s porodem mám. Krásný bonding v intimní atmosféře. Na oddělení šestinedělí jsem si připadala jak v hotelu, personál se vším ochotně pomáhal, a jsem přesvědčena o tom, že jejich podpora velkou měrou přispěla k mé psychické pohodě a zvládnutí kojení v začátcích. Nymburskou porodnici doporučuji všem.

ARIP, 3. 11. 2025, Roman P.
Chtěl bych touto cestou poděkovat oddělení ARIP, kde jsem byl hospitalizován od 5. do 10. 10. 2025. Mnohokrát děkuji za veškerou péči a přístup oddělení ARIP, panu primáři a jeho týmu lékařů, sestřičkám a sanitářkám. Moc si toho vážím.

Gynekologicko-porodnické odd., 30. 7. 2025, anonym
(popis porodu) Celkově jsem byla na 100 % spokojená se vším – jak s porodem, tak s šestinedělím. Jídlo bylo úžasné, úplně jiné, než člověk od nemocnice čeká. Cítila jsem se tam spíš jako doma nebo v hotelu, ne jako v porodnici. Dětské sestřičky i celý personál jsou naprosto skvělí ❤️ Nemůžu jinak než jen maximálně pochválit, ze srdce a upřímně. Kdybychom se rozhodli i pro třetí miminko, jinde rodit určitě nechci 💜

Gynekologicko-porodnické odd., 15. 7. 2025, anonym
Jdu se s vámi podělit o skvělý zážitek v porodnici Nymburk ♥️ Check-in: Skvělá doktorka Matevosjanová, riziková poradna: perfektní paní primářka. Obě všechno důkladně vysvětlovaly a každá návštěva u nich byla skvělá. (popis porodu) Abych to shrnula. Lepší péči jsem si nemohla přát. Všichni, opravdu všichni se o mě neskutečně staraly. Pořád se někdo ptal, jestli nepotřebuju něco, že mi všechno přinesou apod.  Jsou to lidé na správném místě. Empatičtí, milí a zlatí. Všechna jména si nepamatuju, ale všichni byly opravdu neskuteční. Pokud se rozhodnu pro další mimčo, tak jedině v Nymburce. Jinam bych nešla ♥️